PRATĘSTAS TERMINAS! Kūrybinės dirbtuvės kompozitoriams / garso menininkams / atlikėjams

2023-04-13

None

Lietuvos kompozitorių sąjungos Druskininkų rezidencija (DAR) ir šiuolaikinės muzikos festivalis „Druskomanija“ kviečia šešis kompozitorius / garso menininkus / atlikėjus gegužės 21–27 dienomis dalyvauti improvizacinės muzikos kūrybinėse dirbtuvėse su žymiu austrų kompozitoriumi ir dirigentu Rupertu Huberiu bei improvizacinės muzikos atlikėja ir body-mental coaching pedagoge Doris Huber.


Tai unikali galimybė kūrėjams ir atlikėjams pagilinti improvizacijos ir neapibrėžtumo technikų išmanymą, bendradarbiaujant su šios srities žinovais. Rezidencijos metu bus ruošiamas Ruperto Huberio muzikinis performansas „PINE UNPLUGGED“, jo pasaulinė premjera įvyks gegužės 27 dieną. Repeticijose bus analizuojamos ir išbandomos kūno perkusijos ir smulkiosios perkusijos bei neakademinio vokalo technikos, tyrinėjamos kolektyvinės improvizacijos strategijos. Performanso atlikėjais taps visi dalyviai, partijas parenkant pagal individualius gebėjimus. Taip pat vyks individualios kompozicijos konsultacijos, grupinės paskaitos ir diskusijos.


Dalyviams bus suteikiamas apgyvendinimas Druskininkų kūrybos ir poilsio namuose.

Kviečiame teikti paraiškas kūrybinėms dirbtuvėms adresu [email protected] iki gegužės 9 dienos.

Kursų vadovų pageidavimu, aplikantų prašome nurodyti, su kokiais konvencionaliais ir nekonvencionaliais muzikos instrumentais jie galėtų įsitraukti į performansą (neprivaloma).

Lietuvos kompozitorių sąjungos veiklą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Festivalio „Druskomanija" organizatorius: Lietuvos kompozitorių sąjunga, rėmėjai – Lietuvos kultūros taryba, Vilniaus miesto savivaldybė, Druskininkų miesto savivaldybė.

Go back to article list ///